Wynajem podestów ruchomych samojezdnych (zwyżek)

Zakup ruchomego podestu wiąże sie z znaczna inwestycja ponieważ są to urządzenia drogie i złożone konstrukcyjnie. Zazwyczaj tylko duże firmy specjalizujące sie w pracach montażowych decydują się na zakup tych urządzeń. Dodać należy, ze samo utrzymanie, serwis, przeglądy UDT i wreszcie transport to również wydatki jakie musi ponieść właściciel urządzenia. Dlatego ze względów ekonomicznych opłaca się wynająć takie urządzenie bez koniecznosci poniesienia obowiązkowych kosztów.

Firma Widlaki Europe posiada na swoim stanie podesty ruchome samojezdne zarówno o napędzie elektrycznym jak i spalinowym. Wysokość podnoszenia do 15 metrów. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne oraz posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Zapewniamy również profesjonalny transport urządzenia oraz instruktaż obsługi.

Podesty ruchome nożycowe

Nożycowe podesty o napędzie elektrycznym umożliwiają pracę montażowe, instalacyjne i wykończeniowe w obiektach zamkniętych oraz na zewnątrz na utwardzonym podłożu B.udownictwo i roboty drogowe, czyszczenie, obługa techniczna imprez Urzdzenia typu Compact, używane ze względu na swoje gabaryty, w ciasnych i wąskich miejscach, terenowe nożycowe podesty ruchome z napędem silnikiem Diesla, stosowane do prac na zewnątrz aż po cicho pracujące, do prac wewnątrz obiektów.. Płynne sterowanie z platformy umożliwia bezpieczną i komfortową pracę operatora. Cechuje je duża powierzchnia podestu roboczego oraz duży udźwig pozwalający na podnoszenie elementów konstrukcyjnych na pokładzie. . Platforma podnosi się tylko w pionie, dodatkowy wysięg boczny można uzyskać poprzez wysunięcie ruchomej części pomostu na maksymalną długość 2,44 m. Terenowe ogumienie, napęd 4×4 oraz podpory stabilizujące umożliwiają prowadzenie prac na budowach bez rozwiniętej infrastruktury.

Ten typ podnośników koszowych nadaje się idealnie do zadań budowlanych w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz konserwacyjnych. Wybierz podnośnik nożycowy z napędem elektrycznym z dłuższym czasem pracy lub podnośnik nożycowy spalinowy zapewniające wytrzymałość w trudnym terenie.

Podesty ruchome przegubowe

Podesty ruchome idealne do pracy w trudnodostępnych miejscach. Do wsyelkiego rodyaju prac konserwacyjnych; instalacyjnych, także przy przycinaniu drzew. Kosz podnosi się słupowo (mały kąt wychylenia) do wysokości roboczej od 6 m do 10 m. Przeznaczone głównie do prac konserwacyjnych, doskonałe do inwentaryzacji magazynów, urządzenia te nadają się do prac na zewnątrz zarówno jak i wewnątrz budynków. Urządzenia te mają napęd silnikiem Diesla lub elektryczny, pozwalają na prace w bardzo ciasnych pomieszczeniach.

Podnośniki spalinowe z wysięgnikiem, dzięki którym wzniesiesz się jeszcze wyżej i dalej. Nasze podnośniki z wysięgnikiem charakteryzuje duży zasięg, dzięki czemu uzyskasz wysokości, które pozwolą Ci sprostać wyzwaniu. Oferujemy równiez ciche i ekologiczne podnośniki przegubowe koszowe o napedzie elektrycznym.

Podesty ruchome masztowe.

Podesty masztowe zostały zaprojektowane do pracy na ograniczonej przestrzeni, wewnątrz i na zewnątrz budynków, na równym i twardy podłożu. Dzięki kompaktowym wymiarom doskonale sprawdzają się w wąskich korytarzach. Obrotowa wieżyczka oraz łącznik Jib z wysięgiem do 3 metrów pomoże dotrzeć w najbardziej niedostępne miejsca. Zwiększony wysięg boczny umożliwia dotarcie do miejsc ponad istniejącymi instalacjami i urządzeniami produkcyjnymi. Idealne do magazynów, hal produkcyjnych czy centrów handlowych. Maszyny zasilane są z akumulatorów trakcyjnych, zapewniają długą i cichą pracę wewnątrz hal. Podesty bez funkcji jazdy mogą być zasilane z sieci 230V. oferujem takze podnośniki masztowe z bateria żelową.

Podesty ruchome teleskopowe

Teleskopowe podesty o napędzie spalinowym wykorzystywane są w szczególności w terenie nieutwardzonym, tam gdzie prace wykonywane są na znacznych wysokościach. Konstrukcja teleskopowa zapewnia
duży wysięg boczny przy dużej wydajności mechanizmu unoszenia. Napęd na 4 koła umożliwia wykorzystanie maszyny w trudnych warunkach terenowych. Mozliwe jest równiez zastosowanie napedu gasienicowego. Silnikowe podnośniki teleskopowe są idealne do prac wymagających maksymalnego wychylenia w poziome i pionie. Podnośniki teleskopowe pozwalają na pracę dokładnie tam, gdzie jest taka potrzeba, a jednocześnie zapewniają niezbędną wysokość i udźwig.

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe służą do podnoszenia i przewożenia materiałów. Wyposażone w kosz ze sterowaniem mogą służyć jako podest roboczy. Zaletą jest duża uniwersalność maszyny w zależności od zastosowanych akcesoriów. Większość tego rodzaju maszyn posiadają system 4 skrętnych kół, napęd 4×4, system łatwego sterowania oraz mocne silniki turbo diesel. PŁadowarki podnoiszące powyżej 8 metrów zazwyczaj są wyposażone w podpory stabilizujące. Do wszystkich ładowarek mozna dopasować szereg pełną akcesoriów tj. łyżka, żuraw i inne.

Osobną kategoria sa ładowarki teleskopowe obrotowe (roto)

Ładowarki obrotowe stanowią połączenie lekkiego mobilnego dźwigu z klasyczną ładowarką. Są najlepszym rozwiązaniem w przypadku, kiedy konieczne jest podniesienie na dużą wysokość znacznego ciężaru, czego nie da się osiągnąć przy pomocy żadnego podestu ruchomego.

Podesty ruchome na podwoziu samochodowym

Specyfika wykorzystania zwyżek samochodowych jest odmienna od podestów ruchomych.Wynajmuje się je przewaznie na godziny. Urządzenia tego typu są idealnym rozwiązaniem do takich prac jak: naprawy linii energetycznych i telefonicznych, inspekcje mostów i budynków, montaż reklam i banerów, pielęgnacja zieleni, naprawa iluminacji.

Zobacz równiez:

Uprawnienia do obsugi podestów ruchomych

Pytania do egzaminu na operatora podestu ruchomego.