O nas

Technika podnoszenia wynajem maszyn

 WE Widlaki Europe to Zakład Uprawniony Urzędu Dozoru Technicznego. Numer uprawnień: 1. UD-22-70-N/2-22, UD-22-70-P/2-22

Poniżej link potwierdzający posiadanie Uprawień wraz z wykazem Zakładów Uprawnionych UDT https://www.udt.gov.pl/wykazy/uprawnione_zaklady_krajowe_UD.html?36

Specjalizujemy się w wynajmie, obsłudze, serwisie, naprawach i sprzedaży wysokiej klasy wózków widłowych na terenie południowo-wschodnim. Zajmujemy się również wynajmem i obsługą podestów ruchomych samojezdnych / zwyżek/ oraz obsługą samochodowych wind załadowczych i urządzeń żurawi samochodowych HDS.

Z całkowicie polskim kapitałem zakładowym Widlaki Europe S.C. aktywnie zaopatruje małe, średnie jak i korporacyjne przedsiębiorstwa oraz użytkowników indywidualnych. Jesteśmy bardzo elastyczną firmą co sprawia, że potrafimy dopasować się do naszych Klientów zarówno pod względem cenowym, jakościowym, terminowym oraz serwisu.

Spółka Widlaki Europe powstała w 2007 roku  jako firma prowadzna we własnym domu ale już od początku działalności swoją pozycję na rynku polskim ugruntowała sobie jako rzetelna Firma sprzedająca używane wózki widłowe. Dziś firma ma siedzibę w Sandomierzu przy ul. Trzesniowskiej. Jest to w profesjonalnie przygotowana placówka pod względem obsługi wózków widłowych i podestów ruchomych. Posiadamy szereg wykfalifikowanych mechaników i handlowców, halę w profesjonalnie wyposażone stanowiska do napraw i serwisów maszyn, plac manewrowy oraz biura i powierzchnie magazynowe.

Dysponujemy flotą kilku ciężarówek przystosowanych do przewozu wózków i podestów oraz kilkoma samochodami serwisowymi.

Terminowość, ukierunkowanie na klienta, solidność a jednocześnie dobrze skalkulowane ceny za usługi oraz części zamienne sprzyjają dobrej współpracy z klientami i partnerami.

Cały proces naprawy jest monitorowany przez klient poprzez ciągły kontakt naszego biura serwisowego zarówno telefonicznie jak i mailowo.

Dlaczego warto z nami współpracować

Maszyny są serwisowane po każdym wynajmie przez certyfikowanych mechaników zachowaniem wymagań UDT. Dostawa nawet z dnia na dzień oraz odbiór na życzenie klienta. Szeroki wachlarz różnego rodzaju maszyn czekających na ciebie. Wyspecjalizowany zespół dobierze optymalne rozwiązanie do Twojego projektu.

15 lat doświadczenia

wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom pełen zakres usług związanych z eksploatacją, wynajmem oraz serwisem maszyn.

Serwis, naprawa, modernizacja.

Oferujemy naszym klientom pełen zakres usług związanych z serwisem, remontami, odnową, regeneracją, modernizacją maszyn zgodnie z wytycznymi UDT

Mobilny serwis

dysponujem możliwością dojazdu do klienta w celu zdiagnozowania problemu bądź jego naprawy.

Nasi klienci i partnerzy handlowi.

Współpracujemy z wieloma firmami. Naszymi partneramy są tylko te firmy, które sprawdziły się na rynku. Lista naszych partnerów i klientów stale rośnie.

W ciągu kolejnych lat działalnosci  firma z powodzeniem rozwijała działalność w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również nawiązała stałą współpracę z producentami wózków widłowych takich Marek jak LINDE, TOYOTA, STILL, NISSAN i innymi. Firma jest również dilerem osprzętu i wyposażenia dodatkowego, uzupełniającego ofertę wózków. Dzięki temu jak również dzięki rzetelności, oraz stosowania wysokich standardów obsługi klienta zyskaliśmy uznanie naszych Klientów jako rzetelny dostawca kompleksowych rozwiązań w transporcie wewnętrznym i magazynowaniu.

Oferta firmy obejmuje między innymi elektryczne wózki widłowe, wózki widłowe spalinowe, podesty ruchome samojezdne, samochodowe windy załadowcze a także części zamienne. Zapewniamy zarówno sprzedaż, jak również serwis oraz wynajem. Proponujemy serwis wózków widłowych od standardowej formy usługi „serwis na wezwanie”, poprzez umowę przeglądową, na umowie typu „Full Service” kończąc. Oferowany przez nas serwis wózków widłowych to niezawodna i profesjonalna pomoc techniczna. Wynajmujemy podesty ruchome samojezdne (zwyżki) o zróznicowanych parametrach.  Jesteśmy autoryzowanym dilerem i serwisem samochodowych wind załadowczych Dhollandia i BAAR.

Wysokie wymagania, jakie dział sprzedaży oraz serwisu firmy Widlaki eu stawia sobie i swoim produktom, są takie same jak te, które nasi klienci stawiają naszym wyrobom.

Klienci dokonujący zakupów lub wynajmujący urządzenia w firmie Widlaki Europe wybierają dostawców z punktu widzenia jakości, serwisu (terminowe, rozwojowe usługi) oraz optymalizacji kosztów Nasze standardy sprawiają, że są oni zawsze zainteresowane budowaniem długoterminowej, partnerskiej współpracy z naszą firmą. Kto raz skorzystał z naszych usług – pozostaje naszym partnerem na stałe.

Wózki widłowe TOYOTA. Firma Widlaki Europe prowadzi sprzedaż i serwis wózków widłowych TOYOTA. Są to urządzenia najwyższej jakości, odznaczające się trwałością i niezawodnością w eksploatacji. Gwarantujemy, że każdy wózek widłowy marki Toyota to doskonała inwestycja w rozwój Państwa firmy.W zakresie wózków widłowych elektrycznych polecamy naszym klientom wózki  firmy STILL, Linde oraz Toyota. Wózki elektryczne  firmy STILL , LINDE czy Toyota gwarantują maksymalne bezpieczeństwo pracy, komfort oraz funkcjonalność. Podesty ruchome to udzadzenia uznanych producentów światowych takich jak JLG, GROVE, GENIE, ITECO, LIFTLUX MANITOU.

Oferujemy również  samochodowe windy załadowcze i serwis i konserwacje HDS.