Nowa siedziba WIDLAKI EUROPE

Od sierpnia 2008 roku Firma Widlaki Europe przeprowadziła się do nowej siedzibyw Sandomierzu przy ulicy Krakowskiej – lokalizacja: kierunek- wylot z Sandomierza na Kraków za Zamkiem Kazimierzowskim i stacją benzynową SHELL

Do dyspozycji mamy plac 4000 m2 budynki biurowe, garaże i magazyny. Dzięki dużej powierzchni wreszcie mamy możliwość znacznego zwiększenia asortymentu. W ciągłej ofercie mamy do zaoferowana Państwu około 150 wózków wiodących firm takich jak:TOYOTA, NISSAN, KOMATSU, STILL, LINDE, CAT i inneDzięki stałemu powiększaniu asortymentu możemy jednocześnie zaoferować naszym klientom wyjątkowo korzystne ceny. W 2009 oraz 2010 roku nastąpił znaczny wzrost klientów zainteresowanych korzystaniem z naszych usług. Wychodząc na przeciw ich wymaganiom zatrudniliśmy kolejnych techników do obsługi i naprawy wózków widłowych.Uruchomiliśmy kolejne stanowiska warsztatowe. Firma zakupiła również drugi samochód  specjalistyczny – lawetę oraz kolejne samochody dostawcze- mobilny serwis.Obecnie jesteśmy wiodącą firmą w regionie w zakresie ilości oferowanych produktów i jakością obsługi klientów.

Notatka z 2013 roku:

Od 2013 Firma ma inna lokalizację. W wyniku rozwoju firmy koniecznym stało się znalezienie siedziby spełniającej wyższe wymagania. W listopadzie 2013 roku firma zakupiła teren pod swoja działalność na ul Trześniowskiej w Sandomierzu. Ulica jest typowo przemysłowa,  znajduje się tam około 100 firm. Na nowym miejscu posiadamy halę o powierzchni 250 m2 z pełną infrastrukturą.